KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13051546
nr 1305 1546
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Signerad, "Utsikt från Södermalmstorg, Stockholm". Motivet: 13x17cm
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:59:28
100 kr
200 kr
250 kr